Kurumsal

Kurumsal

GERİ

Club İnferno; Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerine getirdiği bu büyülü atmosferi; 2018 yılında ise yine üstün misafir memnuniyeti ve kaliteli eğlenceyi ilke edinerek Marmara Bölgesi’nde Bursa ilimize taşımıştır.

 

03 Ağustos 2018 tarihinde açılışı gerçekleşen, 4.500 kişilik kapasiteye sahip CLUB INFERNO BURSA’ nın kuruluşunda, teknik ve mimari çalışmaları yurtdışında yapılmış olup ; üstün teknoloji  ve yüksek performansa sahip ışık ve ses sistemleri ise İtalya’ dan getirilmiştir.

 

Dostlarınızla buluşup, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, yabancı misafirlerinizi gururla ağırlayabileceğiniz, özel günlerinizi en coşkulu şekilde yaşayabileceğiniz, yaşamın temposundan keyifle çıkabileceğiniz bir ortam Club Inferno…

 

İçeride kullanılan üstün ses ve ışık sisteminin büyüsü ile rüya gibi bir eğlencenin tadını çıkaracaksınız. Muhteşem sahnesinde yer verdiği yerli, yabancı sanatçılar, dünyaca ünlü dj performansları, eşsiz dans ve sahne gösterileri ile ise tadına doyulmaz bir müzik, show ziyafeti yaşayacaksınız.  Bistro masalar ve oturma grupları ile konumlandıran iç mekân da da yine bir birinden eşsiz kaliteli içecekleri, kokteyl sunumları ve ikramları ile gecenizi tatlandırabileceksiniz.

 

Avrupa standartlarına tasarlanmış ve hayata geçirilmiş Club Inferno Bursa şubesi ile eğlence sevenler; 12 ay boyunca hız kesmeden, kaliteyi, mutluluğu ve misafir memnuniyetini bir arada yaşayarak sloganımızda da olduğu gibi kalpten dans edip eğlenebilecekler.

Nerede-
yiz?

Bursa Nilüfer Parkora, Odunluk Mahallesi, Akpınar Caddesi D: Blok 12 D, 16110 Nilüfer/Bursa

Bizi Takip
Edin

Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bizi Nasıl
Buldunuz?

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemlidir. Anketimize Katılarak Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

MEKTUP İSTE

Bize iletişim mailini yaz yaklaşan etkinlikler ve özel kampanyalardan haberdar ol.
HARİTAYI GÖSTER
×
×

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİN?

Sürekli büyüyen ve gelişen kurumumuzda ekip arkadaşlarımızdan aldığımız güçle insan kaynaklarına olan yatırımımız
en önemli ilkelerimizdendir. Bizimle Çalışmak İstiyorsanız Lütfen İş Başvuru Formumuzu Doldurunuz!

Kişisel Bilgiler

Eğitim Bilgileri

Bu Formda verilen bütün bilgilerin yanlışsız ve eksiksiz olarak tarafımdan doldurulduğunu, bu bilgiler içinde esasa etki yapan herhangi bir eksiklik veya yanlışlık olması ve bu durumun tespiti halinde bunun Hizmet Sözleşmemin feshedilmesi için bir sebep olanağını anlayarak kabul ettiğimi beyan ederim.
×

BİZİ NASIL BULDUNUZ?

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemlidir.
Anketimize Katılarak Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz.
Bize Kaç Yıldız Verirdiniz?
Ltfen bu firmay deerlendiriniz